Новини

Запірна арматура BUNDOR – це висока якість та довгий термін служби

Запорная арматура BUNDOR

Запірна арматура BUNDOR, китайського заводського виготовлення, поповнила складський запас компанії ЮФП Груп у Києві. Вся продукція бренду BUNDOR сертифікована в Україні, відповідає українським та європейським стандартам, має ідеальне співвідношення якості та ціни.

Складской запас BUNDOR

Чому вибирають BUNDOR

 1. Досвід виробництва понад 25 років.
 2. Експорт більш ніж до 76 країн світу.
 3. Широкий асортимент: понад 3000 видів продукції.

Без запірної арматури неможливо уявити роботу трубопроводів, водяних та каналізаційних мереж. Запірна арматура здатна запобігати аваріям, полегшує проведення ремонтних робіт.

Широкий асортимент засувок, клапанів, дискових затворів, кранів, фільтрів монтують в системах каналізації, водопостачання, пожежогасіння на певній відстані один від одного по всій довжині прямування, щоб захистити від поломки. При аварійній ситуації на ділянці легко перекрити запірний механізм та провести ремонтні роботи, а також запобігти серйозним аваріям.

Запорные задвижки BUNDOR

Запірна арматура BUNDOR – втілення надійності

Матеріали виготовлення засувок

 • Чавун, ковкий чавун
 • Латунь
 • Сталь
 • Бронза
 • Нержавіюча сталь

Клапаны BUNDOR канализационные

Види приєднань:

 • Фланцеве
 • Міжфланцеве
 • Зварне
 • Різьбове

Як їх класифікують

По руху шпинделя (штока):

 

За конструкцією замикаючого пристрою:

 • клинові – найбільш популярні та затребувані,
 • паралельні.

Найбільш затребуваними для водосистем, у пожежогасінні є засувки з номінальним тиском з PN 10 (1 МПа), PN 16.
Задвижка BUNDOR типа баттерфляй
Деякі моделі виробів використовують для перекриття газу, повітря, води, неагресивних рідин. Вони витримують тиск PN16 та температуру до +80-120°С. Вироби Bundor випускають із різними діаметрами від 40 до 1200 мм. З ущільнювачами нітрильного каучуку NBR, синтетичного каучуку EPDM, що відповідає стандартам ANSI, EN, DIN.

Запірні механізми існують різного класу герметичності. Висока герметичність впливає на довговічність, надійність та, відповідно, збільшення вартості виробу. Робоче середовище трубопроводу має велике значення при доборі арматури запірно-регулюючої.
Газовая задвижка BUNDOR Газові засувки типу батерфляй розраховані лише на робоче середовище “газ”. Проходять випробування газоподібним середовищем. Так як вода має меншу проникаючу здатність, ніж газ, то “газові” засувки можуть встановлюватися на воду при збігу інших необхідних параметрів. А от водяні на газ ставити не можна. Замикаючий елемент засувки трубопровідної перпендикулярним переміщенням до напрямку робочого середовища повністю перекриває потік. Їх широко застосовують у системах водопостачання, пожежогасіння, газонафтопроводів.
Затвор BUNDOR
Дискові поворотні затвори типу Баттерфляй працюють у неагресивних середовищах під тиском 16 бар та допустимі для температури до +120°С. Матеріали, з яких виконані моделі Bundor цієї серії, відрізняються високою міцністю, стійкістю до навантажень та зовнішніх впливів. Діаметр виробів складає 40-1200 мм. Корпуси та диски затворів роблять із чавуну, а штоки – з нержавіючої якісної сталі AISI 416 або чавуну, залежить від моделі. З вулканізованого етилен-пропіленового каучуку виконані герметизуючі манжети.
Фильтры сетчатые BUNDOR

Головні переваги запірної арматури BUNDOR

 1. Міцний чавунний корпус затворів з епоксидно-порошковим фарбуванням.
 2. У ряді моделей шток виготовляють із нержавіючої сталі, що значно подовжує термін їхньої служби.
 3. Затвори батерфляй можна експлуатувати з електроприводом Belimo. Працюють електроприводи під напругою 230V.
 4. Гарантований термін експлуатації при використанні обладнання згідно з паспортними вимогами до 10 років.
 5. Термін гарантії: 2 роки.

Для консультації щодо підбору обладнання звертайтесь до менеджерів. Доставку здійснюємо по всій Україні. Замовляйте запірну арматуру Bundor у компанії ЮФП Груп.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.