Новини

Види запірної арматури для водопостачання

Виды запорной арматуры для водоснабжения

У нас на складі поповнення: приїхала запірна арматура для водопостачання із чавуну. Це вже не перше постачання від китайського виробника BUNDOR. Цей бренд широко відомий серед проектувальників та монтажників, які першими у нас розбирають арматуру як гарячі пиріжки. Бо на сьогодні – це оптимальне рішення щодо ціни та якості продукції. Надійні та різноманітні види запірної арматури задовольнять поточні запити покупців.
Пополнение запорной арматуры

Види запірної арматури

Список водопровідної арматури продукції, якою поповнився наш склад – це засувки та клапани.
Виды запорной арматуры

Якщо Ви працюєте з холодною або гарячою водою, стічними водами, то ідеальним варіантом для контролю води буде засувка “Батерфляй”. З нержавіючим диском або чавунним диском EPDM.

Для тих, хто пов’язаний з промисловою хімією, оліями та газами, неагресивним середовищем або нафтопродуктами, такими як бензин. Ми пропонуємо засувки типу Батерфляй з чавунним диском, NBR (ущільнення виконані з нітрильного каучуку). На додаток до них завжди беруть фільтр чавунний фланцевий, який використовується для тих же рідин.

До батерфляй на додаток, у нас є засувки з гумовим клином для звичайної технічної води, питного та неагресивного середовища.

Якщо Ви працюєте зі стічними водами, ми можемо запропонувати каналізаційний зворотний клапан. Який взаємодіє і з в’язким середовищем.

Для запобігання можливому впливу тиску в трубопроводі та захисту від виникнення зворотного ходу робочого середовища використовують міжфланцевий двостулковий зворотний клапан. Він широко застосовується із звичайною та гарячою водою, повітрям та неагресивними рідинами.
Обратный клапан

Переваги співпраці з ЮФП Груп

  1. Все обладнання BUNDOR сертифіковане в Україні та відповідає міжнародним стандартам.
  2. Ми проектуємо об’єкти будь-якої складності. Поставляємо обладнання, проводимо шеф-монтаж. Даємо гарантію для всіх типів комерційних та промислових об’єктів.
  3. Отримати консультацію, допомогу в підборі обладнання або проектуванні Вашого проекту можна за контактним номером телефону: 044 496-28-20. Або просто залишайте заявку на нашому сайті. Наші експерти зв’яжуться з Вами протягом 5-7 хвилин.
  4. В інтернет-магазині нашої компанії Ви можете купити для систем водопостачання запірну арматуру з терміном гарантії, сертифікатами та доставкою по всій Україні.
  5. Ми поважаємо довгострокову співпрацю з нашими постійними клієнтами. Звертайтесь!

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.