Новини

Регулятор тиску LEDE на тестуванні

Регулирующий клапан LEDE

Перед інженерами компанії ЮФП Груп стояло завдання: протестувати регулятор тиску LEDE. Продукція LEDE, китайського заводського виготовлення, сертифікована та надійна. Якість продукції підтверджена сертифікатами FM, UL, ULC, LPCB, VDS. Але тестування нового закупленого обладнання дозволяє переконатися, що технічні характеристики виробу залишаються на високому рівні. Адже продавець відповідає за надійність і добротність товару, що продається.

Регулятори тиску ЛЕДЕ застосовують на ринку водяного пожежогасіння, в системах водопостачання. Вони відповідають за підтримання тиску у водозаповненій трубопровідній системі, оберігають системне обладнання від надмірних навантажень при гідроударах, знижують водоспоживання та вібраційний шум у трубах. Важливість застосування у гідро- та водосистемах висока. Тому цей продукт затребуваний, має бюджетну ціну. Український сертифікат.

Як тестували регулятор тиску LEDE

Метою тестування була перевірка технічних даних, заявлених виробником. Випробування проводились у сертифікованій лабораторії під наглядом кваліфікованих працівників. Під час перевірки підключили регулятор до системи водопостачання, вихід якої було попередньо заглушено. Регулюючий клапан встановлено після насосного обладнання.

Усередині системи створили надлишковий тиск, який довели при випробуванні до 1,2 мПа, що перевищує граничне нормоване значення. Нам вдалося знизити тиск із 12 атмосфер на вході до 4 атмосфер (0,4 мПа) на виході, а також повністю перекрити потік води.

Змонтований трубопровід та насосні агрегати допомогли нам повною мірою протестувати регулятор. Працівники компанії ЮФП ГРУП особисто переконалися у достовірності заявлених виробником характеристик.

У разі різниці сил діафрагма, розміщена всередині регулятора вигинається і шток клапана переміщається. При цьому пружина налаштування виступає протидіючим елементом. Шток закривається при підвищенні тиску за клапаном та відкривається при його зниженні. Положення штока залежить від рівноваги чинних сил. Тому редукційний клапан Леде називають ще регулятором тиску “після себе”. Пристрій усуває стрибки тиску, знижуючи підвищений тиск до безпечної межі.

Клапан LEDE застосовують у водозаповнених трубопроводах для зниження підвищеного вхідного тиску. Підходить він для статичних та гідродинамічних умов.
Регулятор давления LEDE

Матеріали виготовлення

Регулюючий клапан виготовляють з різних матеріалів, що забезпечують посилену міцність корпусу, стійкість до корозії та абразивного зносу. Застосовують ковкий чавун, нержавіючу сталь SS 304 (AISI 304). Дискова прокладка виготовлена з EPDM. Важливий момент – наявність сертифікату відповідності на цю продукцію. Адже регулятори тиску використовують у системах водопостачання не лише господарського призначення, а й питного. А це має бути безпечним для здоров’я людей і надійним при експлуатації.

Області застосування

  • Спринклерні та дренчерні системи водяного пожежогасіння.
  • У технічних гідросистемах: водопостачанні, іригаційних каналах.
  • Житлові багатоквартирні будинки та комплекси.

Зниження тиску в системі до безпечної межі забезпечить стабільність, усуне стрибки тиску, запобігатиме гідроударам, щоб уникнути аварій і поломок, виходу з ладу працюючої мережі.

Регулятор тиску “після себе” LEDE – обладнання прямої дії із заданими попередніми налаштуваннями. Інженери компанії ЮФП Груп зроблять оптимальні налаштування та забезпечать технічний супровід під час проектування. Товар завжди є в наявності на складі в Києві. Звертайтесь за консультацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.