Новини

Де купити кріпильні хомути для труб за низькою ціною зі складу в Києві

Хомуты для труб

Монтаж протипожежної водяної системи, технічного водопроводу вимагає, окрім основних запчастин та комплектуючих, масу кріпильних виробів, без яких зовсім не обійтися. Кріпильні хомути для труб – затребувані конструкції.

Сталеві хомути дуже непомітні в готовій системі. Але від них багато залежить: міцність і надійність всієї конструкції під час експлуатації. Вода, що надходить під високим тиском під час гасіння пожежі по системі, по водопроводу може вирвати та пошкодити трубопровід. Тому, надійно закріпивши труби за допомогою петлеподібних хомутів або сантехнічних з гумовою прокладкою, гарантовано уникнете технічних недоліків та помилок, аварійних ситуацій.

Кріпильні хомути для труб спринклерні FCS оцинковані з гайкою

Петльовий хомут FCS призначений для спринклерних систем водяного пожежогасіння. Модель М10 схвалена FM.

Нероз’ємне з’єднання цільної конструкції забезпечує швидкий монтаж, що, безумовно, важливе під час роботи. Кріпиться підвісом на шпильку. Додається контргайка. Зверху покриті антикорозійною речовиною: гальванічне, спеціального призначення цинком покриття. Хомут для спринклера має просте регулювання (юстування) вирівнювання по висоті за допомогою поздовжньо накатаної гайки, що містить захист від роз’єднання запірним гаком.

Крепежные хомуты для труб

Застосовуються хомути для труб різного діаметра: від півдюймової (1/2″) до 10″.
В наявності FCS CL 01:

  • 1″ (М10), 1 1/4″ (М10), 1 1/2″ (М10)
  • 2″ (М10), 2 1/2″ (М10)
  • 3″ (М10)
  • 4″ (М10)
  • 5″ (М12)
  • 6″ (М12)
  • 8″ (М16)

Купити за найнижчою ціною спринклерні петлі-хомути для труб FCS зі складу в Києві можна в будь-якій кількості, замовивши за телефоном: 044-496-28-20 або через форму.

Сантехнічний хомут із гумовою прокладкою трубний

Хомути CLAMP сантехнічні двоелементні M8/M10 з комбінованою гайкою та звукоізолюючим гумовим ущільнювачем широко застосовують при будівельних та монтажних роботах водопровідники. За допомогою хомутів забезпечують водопровідним трубам нерухомість і стійке кріплення до стін, стель, несучих конструкцій. Гумова прокладка захищає труби від пошкодження при сильному затягуванні гвинтів, а також гасить вібрацію та шум.

Пропонуємо широкий вибір кріпильних хомутів для різних діаметрів труб: від 1/2″ до 6″. Замовляйте у будь-якій кількості. При опті погодимо доставку по Києву. Забезпечимо швидкі продажі зі складу у Києві. Звертайтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.